JESTEŚMY PARTNEREM BIZNESOWYM, KTÓREGO POTRZEBUJESZ

Profesjonalizm

Wysoki standard obsługi, fachowe doradztwo oraz profesjonalizm towarzyszą nam na każdym etapie współpracy.

parallax background


MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

Mamy szeroko otwarte oczy i umysły - pragniemy sprostać Twoim potrzebom

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze! Służymy fachowym doradztwem pozostając jednoczenie otwartymi na sugestie i propozycje naszych kontrahentów. Naszym celem jest spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów. Wieloletnia i owocna współpraca jest dla nas największą nagrodą za wysiłek wkładany w utrzymanie najwyższej jakości towarów i usług. Naszą misją jest zapewnienie najlepszych produktów i rozwiązań oraz profesjonalnej obsługi. Zależy nam na zadowoleniu klientów, pozyskaniu ich zaufania oraz satysfakcji ze wzajemnej współpracy. Fundamentem naszej firmy są pracownicy. To oni swoją lojalną postawą, profesjonalizmem, zaangażowaniem, kompetencjami oraz szacunkiem odpowiadają za sukces naszego przedsiębiorstwa. Wartości reprezentowane przez naszą kadrę są dla nas bardzo ważnym elementem, który nas wyróżnia.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Zaspokajając własną potrzebę rozwoju i niezależności możemy zaoferować Ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
 • Własna baza magazynowa

  Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem do składowania towaru, takim, jak silosy zbożowe oraz duże hale magazynowe o łącznej pojemności kilkudziesięciu tysięcy ton. Nasze obiekty podlegają regularnym kontrolom i pomiarom temperatury i wilgotności oraz monitoringowi weterynaryjnemu, sanitarnemu i DDD.
 • Wyposażenie

  Dysponujemy sprzętem umożliwiającym podnoszenie jakości oferowanego towaru, są to m.in. czyszczalnia sitowa, Colour sorter, cyklony pochłaniające kurz i pył oraz separatory magnetyczne o wysokim natężeniu i dużej zdolności zbierania zanieczyszczeń.
 • Analizy i badania laboratoryjne

  Stawiamy duży nacisk na kontrolę laboratoryjną. Dzięki własnemu, profesjonalnemu laboratorium, które jest wyposażone w sprzęt najwyższej jakości jesteśmy w stanie na bieżąco dbać o wartość dostarczanych produktów. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów poddaje badaniom każdą próbkę dostarczanego zboża konsumpcyjnego i paszowego dbając przy tym o zdrowie klientów oraz dobrostan zwierząt.
 • Transport i dystrybucja

  Własne zaplecze logistyczne i transportowe należące do naszej spółki FM Agrotrans pozwala nam wzbogacić ofertę firmy. Bezpośrednia dostawa i odbiór towaru wpływa na podniesienie komfortu współpracy kontrahentów z nami. Nowoczesna flota pojazdów marki Scania wraz z naczepami przeznaczonymi do bezpiecznego transportu zboża gwarantuje niezawodność i terminowość w realizowaniu zamówień. Większość odbiorów i dostaw realizujemy własnym taborem będącym pod stałą kontrolą higieniczną i weterynaryjną. Dzięki temu możemy świadomie ponosić pełną odpowiedzialność za świadczone usługi i jakość towaru.
 • Najwyższa jakość

  Jakość towaru oraz świadczonych przez nas usług sprzedaży oraz skupu zbóż i transportu potwierdzają liczne certyfikaty, pozwolenia i licencje, w szczególności certyfikat GMP+ B3 i B4 dla handlu i transportu zbóż i produktów zbożowych.
 • Stały rozwój i szeroka perspektywa

  Stały rozwój jest krokiem w kierunku zwiększenia naszej konkurencyjności i umocnienia pozycji zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach.
  Nasze ambicje, chęć samorozwoju, podnoszenie kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu oraz podążanie za nieustannym rozwojem technologii pozwala nam osiągnąć cele, które sobie zakładamy. Wymagamy bardzo dużo od siebie, uważnie śledzimy zmiany zachodzące w branży zbożowej. Staramy się sprostać nowym wymaganiom i potrzebom rynku. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną, aby z powodzeniem odpowiadać na zapotrzebowanie naszych odbiorców dokładamy wszelkich starań by trud, jaki wkładamy w rozwój przedsiębiorstwa był efektywny i przynosił korzyści każdej ze stron.

ZASIĘG

Zawsze blisko Ciebie. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz


Działamy na terenie naszego kraju, Unii Europejskiej i poza nią. Zajmujemy się importem i eksportem towarów w takich krajach, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Dania, Holandia, Szwajcaria, Austria, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia i Włochy. Każda destynacja, to dla nas wyzwanie, które z powodzeniem realizujemy. Aktywnie działamy również na naszym rodzimym rynku.